Sot Poem Blu e Ledrit dhe Sarës bën 1-muajshe. Vogëlushja erdhi në jetë një muaj më parë duke ia bërë edhe më të bukur jetën çiftit shumë të dashur për publikun.

Në këtë ditë të veçantë Sara ka publikuar disa foto të Poem Blusë dhe shkruan një dedikim shumë të ëmbël.

“Si kaloi një muaj kaq shpesht? Zemra ime është aq e mbushur me ty sa nuk mund ta quaj më timen”, shkruan Sara.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Kujtojmë që gjatë këtyre ditëve, Ledri dhe Sara kanë ndarë shpesh momente të bukura m të voglën e tyre, që nga shëtitja e parë deri tek një set fotografik që kanë realizuar së fundmi.