Një ngjarje e rë ndë është regjistruar ditën e djeshme në një nga supermarketet e Big Marketit në Tiranë, në zonën e Yzberishtit. Një punonjëse, afro 32 vjeç ka ndërruar jetë në orarin e punës. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se punonjësja është çuar për në spitalin Amerikan, por nuk ka mundur dot të shpëtojë.

Lidhur me ngjarjen, stafi i JOQ ALBANIA komunikoi me po licinë dhe na u njoftua se punonjësja ka ndërruar jetë nga një hemoragji cerebrale. Ndërkohë, qytetarët shprehen të bindur se ajo ka ndërruar jetë nga një aksident në punë. Ngjarja është mbajtur e fshehtë dhe deri më tani nuk ka asnjë reagim. Ndër të tjera, ekspertiza e mjekut, sipas po licisë nuk ka dalë ende.

Qytetarët shkruajnë: