Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme.

E krahas muzikës, Yllka vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar me shumë shije, Yllka po harron qe është bërë nënë pasi në këto imazhe shfaqet goxha provokuese. /ora/