ora Zemani është njëra ndër prezantueset me të pëlyera të momentit.

Ajo po vazhdon të prezantoj edhe sezonin e ri të emisionit “Përputhën 3”, shkruan InfoKosova.

Përveq bukurisë dhe pamjes së jashtme, Bora po merr vëmendje me cdo paraqitje.

Ajo kishte publikur një fotografi teksa shfaqej “nevoze” në trafik.

Se kush e beri nërvoze, moderatorja nuk ka treguar./InfoKosova/