Emisioni “Për’puthen” e bëri të famshme, por më duket se nuk e ka vëmendjen që e kishte muaj më parë.

Kjo ka bërë që Jasmina Kadriu të gjej mënyra tjera që të tërheq vëmendjen.

Ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe është gati të zbuloj shumëçka. /Indeksonline/