eperja shqiptare, Tayna, ka provokuar rëndë ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Ajo u shfaq e veshur vetëm në sytjena, teksa ka marrë vëmendjen me linjat trupore për të cilat komentohet shumë.

“Ajo ishte një yll xhirimi.

Aq e ndritshme dhe e rrallë sa që kur të kishit mbyllur sytë, nuk kishte asnjë shenjë që ajo kishte qenë atje.”, shkroi Tayna sipër imazhit.

Ndryshe, Tayna është duke shijuar suksesin e këngës “Taka” të publikuar para një muaji./Blic/