Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikur shqiptar.

Kjo sepse Ariana njihet ndryshe edhe si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut, por kjo nuk ka qenë arsyeja e vetme që Ariana sot numëron me mijëra ndjekës në Instagram.

Ajo ka një stil shumë të veçantë dhe duket bukur në çdo paraqitje të saj, çdo veshje e Arianës kthehet në trend dhe pëlqehet nga shumë vajza e gra që e adhurojnë Arianën.

Ndërkaq ajo është nënë e katër fëmijëve dhe kjo asnjëhërë nuk e ka bërë që të humb peshën e saj ideale.

Ajo ka forma të mrekullueshme trupore dhe në çdo paraqitje të saj ajo shkëlqen.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me bikini në Instastory dhe po që po duket bukur./kosovarja