Këngëtarja shqiptare, Orhidea Latifi-Kida, këtë verë ka qenë e pranishme në thuajse çdo qytet e vend shqiptar për të mbajtur koncerte.

Derisa për shkak të masave të reja e situatës me COVID-19 u ndaluan mbrëmjet e ahengjet e ndryshme, ajo tashmë ka nisur turin nëpër Evropë.

Bukuroshja, e cila në Instagram numëron afro dy milionë njerëz, shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme duke mos munguar as me poza atraktive.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit që duket t’i ketë realizuar në Emiratet e Bashkuara Arabe, saktëisht Dubai.

Ajo shfaqet me një maskë të zezë duke respektuar masat mbrojtëse kundrejt pandemisë e po ashtu me një triko të bardhë të shkurtër.

Fotografitë tërheqëse kanë bërë që të marrë komplimente të shumta e gjithashtu edhe mijëra pëlqime.

Kida momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Dinero”, të cilën e solli vetëm pak javë më parë.

Për këtë periudhë të shkurtër kaloi shifrën e një milion klikimeve.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur