Marina Vjollca ndryshe në publik njihet edhe si gruaja e reperit kosovar Getoar Selimi, shkruan “InfoKosova”.

Përveç që është një moderatore e bukur dhe elegante, dhe e zonja për punën që bën, Marina shpesh komentohet edhe për pamjen dhe veshjen e saj.

Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografish ku shihet e veshur me shumë shije.

Ndërsa në njërën nga fotografitë Vjollca ka ngritur fundin e saj për t’i treguar këmbët e gjata e të drejta që i shihen./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur