Angela Martini ka jos.hur ndjekësit me postimin e fundit.

Angela Martini është nga femrat më të komentuara shqiptare, kjo për shkak të suksesit që këngëtarja ka arritur në fushën e modelizmit.

Ajo po qëndron aktive edhe në rrjetet sociale, bukuroshja ka publikuar një video nga një jaht së fundi në Instagram, ku jos.hë me lëvizjet provo.kuese.

“Unë po e pëlqej pamjen, por ti” shkruante modelja e cila mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë postim.