Arta Nitaj lirshëm mund të themi se hyn në listën e personazheve më të përfolura të shoubizit.

Aktorja dhe modelja e njohur po vazhdon provokimet në rrjetet sociale sa në instagram e sa në tik tok.

Bukuroshja pejane nuk e ka ndërmend të dorëzohet pavarësish kritikave të mëdha që merrë.

Madje, së fundi duket se i ka hedhur krejt pas shpinës.

Veshur me një fustan të hapur ajo tregon këbët superseksi ngjyrë çokolatë.

A mos e ka tepruar pak?