More
  Home Roze Afërdita Dreshaj publikon fotot e zjarrta nga Dubai! (FOTO)

  Afërdita Dreshaj publikon fotot e zjarrta nga Dubai! (FOTO)

  Afërdita Dreshaj ka nisur pushimet në Dubai së bashku me bashkëshortin e saj dhe motrën, Jehona.

  Bukuroshja shqiptare, ka sjell nga atje fotografi mjaft joshëse ku në fokus kishte linjat e saj seksi.

  Edhe në fotografinë e radhës që ndau me adhuruesit e saj në rrjetet sociale, Afërdita pozoi e veshur në rroba të shkurtra me ngjyrë të zezë.

  Ajo duke në formë të mirë dhe tejet joshëse, teksa shihet edhe pamja e mrekullueshme e vendit ku po qëndron.

  Kujtojmë se Afërdita përveç si modele, kohë më parë sfidoi veten edhe në këndim, ndërsa ka kohë që nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read