Gjithmone moderatorja e njohur persa i perket jetes private ka zgjedhur qe te jete e rezervuar, por kete here ka vendosur qe te postoj foton me bashkeshortin e saj duke e shoqeruar me fjalet me te embla. Moderatoja e njohur Rudina Magjistari feston 10 vjetorin e marteses së saj

Si rrallë herë ajo ka postuar një foto shumë romantike krah bashkëshortit të saj ku I shpreh dhe dashurinë.

10 vite bashke, 10 vite te mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gezuar pervjetorin jeta ime, bashkeshorti me mbeshtetes, babai model e shoku me i mire. Je shkembi im e mbeshtetja me e sigurt.