Sot lumturia e parë e Arbana Osmanit, vogëlushi Jon feston ditëlindjen. Në këtë ditë speciale moderatorja ka postuar një galeri me foto të momenteve më të ëmbla me Jonin duke shkruar edhe dedikime mjaft emocionuese.

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime”, shkruan Arbana.

Në postimin e rradhës ajo tregon se është emocionuar duke parë fotot e vjetra dhe e shoqëron me postimin me një emoji me sytë me lot.

“Lutja ime e çdo nate dhe falenderimi im, lumturia ime, rrezja ime e diellit, shoku im i ngushtë, shoku im i udhëtimeve, vëllai i madh më i mirë në botë”, shkruan Arbana.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur