Ne emsionin televiz “Dua te te bej te lumtur” mbremjen e te shtunes eshte festua ditelindja e nje vogelusheje 13 vjecare me prani te Xhemi Shehut dhe Ermal Mamaqit, te cilet i admironte.

Kaltra deshironte qe kjo dite te ishte e paharruar per te e keshtu qe edhe surpriza ka qene shume e bukur.

Teksa po uronte vogelushen per ditelindje Xhemi ka thene dicka personale qe na ka habitur.

Ajo tha se per vete ka shtate vite qe nuk e feston ditelindjen dhe arsyen se pse ia zbuloi Arbana duke deklaruar qe te ftuarit e saj nuk shkonin mire me njerit jetrin dhe nuk flisnin.

“Ti Arbana e di që unë kam 7 vjet që nuk e festoj ditëlindjen, jo se nuk dua por nuk mundem… sa vjen ai momenti që duhet të bëj listën me të ftuarit, aty anulohet dhe ditëlindja ime”, tha Xhemi.

“Sepse nuk i flasin të ftuarit me njëri-tjetrin”, zbuloi Arbana duke qeshur. Moderatorja tregoi se i ndan të ftuarit me 20% me grupe dhe asnjë nga këto grupe nuk flasin me njëri-tjetrin

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur