Mamaja e 13 vjeçares rrëfen për “Shqipëria live” si e mori vesh ngjarjen dhe si reagoi njerku.

Do të ther mamin”, flet e ëma 13-vjeçares që u përdhunua nga njerku i saj: Më tha e ngatërrova me ty – FaxWeb

Rrëfimi i nënës, Elentina Xhaferri: “Goca thotë që ka që në klasë të 9-të që e ka ab uzuar. Çdo javë, çdo muaj. Më tregoi se e merrte prej krahu dhe i thoshte mos fol, po fole do të të v ra s.

Dhe kur i thosha bashkëshortit ndonjë gjë, kur e pyesja, më thoshte pse ti do të ma largosh gocën që ajo të mos më thërrasë babi?”

Nëna e të miturës tregon se filloi ta kuptonte para dy vitesh. “Kam para pak pika gj*ku gocës para dy viteve, por vajza nuk më tregoi, më tha nuk kam gjë”.

Më pas, nëna thotë se njerku e pranoi aktin e rëndë: “Më tha: ‘Grua kam kohë që kam shkuar, por e kam ngatërruar me ty’ Goca më tha unë dua që të mos më prekë më. Ai tha, po të keqen babi do të largohem, nuk do të ndodhë më”.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur