Robert dhe Patris Berisha kanë humbur njeriun më të shtrenjtë  nënë e tyre.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok.

“Mami jem më e mira…Ma ke këputur shpirtin, të pushoftë shpirti i qetë”, ka shkruar Patris Berisha në Facebook.

Të shumta kanë qënë ngushëllimet që dy vëllezërit kanë marrë nga ndjekësit e tyre.

Image

Image