Siç tashmë të gjithë e dimë, moderatorja Bora Zemani po jeton një histori të bukur dashurie me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Gjithashtu, këngëtarja Jonida Maliqi është në një romancë të bukur me vëllain tjetër binjak, Romeon.

Zogjtë e dashuruar janë kthýer në çiftet më të dashur e të koméntuar të showbiz-it, të cilët ndíqen me kuríozítet të madh nga fansat.Të pandarë, vëllezërit Veshaj marrin partneret dhe dalin nga liqeni! Jonida  Maliqi përkrah Romeos dhe djalit (FOTO) – Dosja AL

Si dy “kunata” ende jo zyrtare, Bora dhe Jonida shkkojnë mjàft mirë me njëra-tjetrën. Mirëpo, teksa ishte e ftùar në puntatën e fundit të “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, Borës iu kërkua të bëjë një zgjédhje të vështírë.

Në afterparty-n e emisionit, Bora u véndos përbàllë pyetjes “Jonida Maliqi apo Romeo Veshaj”, mes të cilëve duhet të bënte një zgjedhje.

E véndosur në síklet dhe pasi tregoi se kjo ishte një pyetje e vështírë, Bora e mori më në fùnd véndimin e saj dhe u përgjigj duke lénë të kuptohet se s’ménd t’i ndànte dot.

“Janë dy dashuri të ndryshme”- tha ajo dhe sigurisht që përgjigjia iu pranua.

Gjithashtu, moderatorja nuk i shpëtoi pyetjes ku duhet të plotësonte fjalinë “Donaldi për mua është …”

“I dashuri im”- u përgjigj Bora pa shumë hezítim, pasi préj kohësh ata nuk e fshéhin aspàk ndjénjën e tyre të bukur nga sytë e publíkut.