Kejvina ka treguar format trupore.

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me bikini teksa po e shijon ditën me diell në plazh, ajo ka bërë që edhe njëherë të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj.

Përveç me trupin, Kejvina ka tërhequr vëmendjen dhe me pamjen natyrale.

Emri i saj së fundmi është lakuar për një lidhje të mundshme me Seven Saraqin mirëpo dyshja e kanë mohuar dhe kanë thënë se janë vetëm miq.