Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit, ajo eshte goxha aktive me postime te shumta ne rrjete sociale.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, duke u komentuar per jeten private.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur me një fustan të shkurt dhe me stil.

Në këtë veshje ajo po e zbulon kaq shume trupin e saj.

Ndonëse nënë e katër fëmije, linjat trupore të Arianaës janë në top formë. /ORAinfo/

Shiko foton: