Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ndanë imazhe nga përditshmëria më ndjeksit e saj, shkruan InfoKosova.

Në imazhet e fundit ajo po duket për mrekulli teksa në fustan të ngushtë thekson gjoksin përfekt.

Të shumta ishin pëlqimet dhe komentet që morri këngëtarja në këtë postim./InfoKosova/