Era Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare, artistja krahas projekteve është edhe një femër që njihet për fizikun e tonifikuar dhe paraqitjet me shumë shije.

Era numëron mbi 1.4 milion ndjekës vetëm në llogarinë e saj të Instagramit ku edhe ndan me fansat imazhe nga më të ndryshmet.

Disa fotografi të reja, krijuesja e hitit “Bon bon” ka sjellur edhe sot (e premte) në të cilat fokusin kryesor kishin linjat e saj atraktive të turpit.

Ajo dukej më në formë se asnjëherë më parë teksa nuk munguan as komente pozitive nga ana e admiruesve të saj./telegrafi