Ish konkurrentja e Përputhen, Antonela Berisha, ka rënë pre e fansave të Tiktokut.

Ajo kishte postuar një video në të cilën shihet nga ballkoni në rrezet e diellit, shkruan InfoKosova.

E rregulluar mjaftë mirë dhe me një grim perfekt, Antonela duket se kishte harruar të depilonte fytyrën.

Nga kjo foto shumë fansa mbetën të zhgënjyer./InfoKosova/

Shiko foton: