Nje tjeter sfide si duket po i pret banoret e BBV.

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother Vip”, ka arritur një zarf i bardhë.

Ata përsëri në sfidën që përmbante zarfi duhet të ndërtojnë një puzzle.

Koha për fillim dhe mbarim vendoset me gong nga “Vëllai i Madh”./GazetaBlic/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur