Reperja e suksesshme shqiptare, Loredana Zefi, vazhdon të cilësohet si njëra nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Për kohë të shkurtër ka arritur të fitojë zemrat e miliona fansave.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Kjo ka bërë që ajo të ndjeket fuqishëm edhe në rrjetet sociale.

Reperja tani numëron 3 milionë ndjekës në Instagram, shifër të cilën shumë pak fytyra publike shqiptare e kanë arritur./Indeksonline/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur