Moderatorja shqiptare, Bora Zemani ka munguar sonte në udhëheqjen e programit të dashurisë “Për’puthen”.

Por u tregua edhe arsya pse ajo nuk ishte prezente.

Në vend të saj ishte Ana e cila u shpreh se moderatorja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe për këtë arsye mungoi në program.

Ndryshe, Bora edhe para pak jave kishte një ndërhyrje për shkak të një operacioni./GazetaBlic/