Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë dyshja më e komentuar në mediet rozë.

Afrimiteti i tyre ditëve të fundit bëri që të përmendet edhe ish e dashura e Donaldit, Bora Zemani.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Ndaj këtyre situatave të krijuara shumë nga fytyrat publike kanë reaguar duke e parë si të padrejtë këtë sjellje të Donaldit.

Së fundi, ish-protagonistja e “Për’puthen” Tea Trifoni ka përkrahur fuqishëm Bora Zemanin duke e quajtur mbretëreshë./Blic/

Shiko foton:

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur