Modelja shqiptare ka mahnitur me pozat e fundit.

Jehona Dreshaj nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar, jo vetëm që njihet si motra e Afërditës por edhe vet është bërë e famshme në botën e modës.

Modelja Dreshaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në instagram ku ndanë foto të shumta nga përditshmria e saj.

Së fundmi ajo goditi rrjetin me pozat e nxehta të cilat i realizoi brenda veturës.

Zeshkanja u shfaq veshur me një fustan të shkurtër duke treguar më shumë nga hiret e saj.

Ndërkohë ndjekësit nuk hezituan ta komplimentojnë për këtë dukje të përkryer./Lajmi