Egzona Muqiqi është njëra ndër personazhet më të komentuara, kjo për shkak se ajo tanimë është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit.

Ky fakt e ka kthyer Egzonën në fytyr publike dhe merr vëmendje kudo, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Egzona në llogarinë e saj në Instagram e po duket shumë bukur.

Ajo shihet me një kostum ngjyrë “Nude” dhe e kuruar deri në detajin e fundit. /Kosovarja/