“Addiction”, është titulli i këngës së fundit të reperes dhe këngëtares Rina Balaj, që erdhi shoqëruar me videoklip.

Rina, shkëlqej në të gjitha skenat e vidoklipit, duke dëshmuar se ajo është një nga këngëtaret e talentuara dhe me stil të showbizit.

Rina Balaj, nuk pëlqehet vetëm për zërin dhe kreativitetin në performanca, por edhe pamjen e jashtme, sidomos linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Ndjekësit ja komentojnë më së shpeshti të pasmet e mëdha, në të cilat edhe investon duke i ushtruar më shumë.

Si e komentoni këtë pozë me të pasmet e ngritura deri në këtë pikë?