Engjëllusha Salihu postoi një video të re.

Ajo shihet në veturë derisa ka veshur bluzë mjaft të shkurtër, shkruan InfoKosova.

Kështu ajo ka ekspozuar trupin që nga pushimet ka marrë ngjyrë qokollatë.

Engji dallohet për format trupore dhe komentohet shpesh për veshjet e bukura./InfoKosova/

Shiko videon: