Loredana Zefi, është ish-partnerja e rep atrisitit, Mozzik.

Dyshja në fjalë kanë qenë dikur çifti më i lumtur e më i pëlqyer nga një audiencë e madhe.

Ani pse janë prindër të një vajze, ish-çifti kanë pasur probleme të vazhdueshme dhe lidhja e tyre nuk ka qenë aq stabile.

Lori deri sa u bë e dashura e Mozzikut, nuk ishte e njohur për publikun.

Ajo ishte një vajzë e thjeshtë që u bë virale nga disa video në instagram.

Ajo me kalimin e viteve ka ndryshuar shumë, ku në disa foto vërehet qartë se në cilat pjesë të fytyrës ka intervenuar ajo.

Për më shumë shikoni fotot më poshtë./ora