Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, ka habitur të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe me taka të larta në palestër.

Kjo video u bë virale, pasi ndodh rrallë e përmallë.

Ndryshe, ka kohë që Morena Taraku nuk ka publikuar projekt të ri muzikor./Blic/