Kimberley Garner ka ngritur temperaturat derisa ka treguar të pasmet, pak para se të dal në bikine në plazh

Kimberley Garner ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm derisa po vazhdon të kalojë sa më mirë në bikine.

Ndërmjarrësja e veshjeve të larjes (30) ka pasur të veshur fermerka dënim të kaltra derisa ka pasur të veshur një dizajn të bikineve të saj.

“Nga shtëpia në plazh, derisa pozojë afër murit të bardhë me rozë dhe trëndafila të bardh rreth tyre”, ka shkruar ajo.