Ylli i Love Island, Arabella Chi ka shfaqur edhe njëherë asetet e saj në bikine të kaltra dhe me një fustan derisa ajo ka pozuar në një fotosesion tepër seksi në Ibiza

Ajo kurrë nuk ka dështuar për të rënë në sy me paraqitjet e saj.

Arabella Chi është dukur e jashtëzakonshme derisa ka bërë edhe sot me një fotosesion të PrettyLittleThing në Ibiza.

Ish ylli i Love Island (30) ka pasur të veshur bikine të kaltra të cilat i ka kombinuar me mini-fund.