Modelja shqiptare, Trejsi Sejdini, është duke kaluar pushime në bregdetin grek.

Derisa ajo dallohet për linjat e bujshme trupore këtë e tregoi edhe në imazhet e fundit, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja ka pozuar nga plazhi veshur në bikine ngjyrë kafe derisa linjat e saj janë në top form.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur