Ana Kauri është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ish konkurrentja e “Për’puthen”, ka qenë mjaft e përfolur kohë të gjatë për shkak të ndërhyrjeve të shumta estetike që i ka bërë në fytyrë, shkruan lajmi.net.

Pas hyrjes në emision Ana vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke u shfaq krejt ndryshe, por sidoqoftë ende vazhdojnë të qarkullojnë foto nga pamja e saj e dikurshme.

Hiç më larg se sot faqja e njohur në instagram “Vipat e bllokut” e ka postuar një imazh të saj ku ajo shihet me flokë bionde dhe pamje origjinale./Lajmi/