Lindsey Pelas ka treguar edhe njëherë fizikun e saj perfekt.

Modelja bionde është shfaq veshur me një body të bardhë dhe corapë të gjata duke pozuar joshëse para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk shpëtoi pa u komentuar nga ndjekësit e saj të cilët mbetën të mahnitur nga paraqitja e modeles.

Si zakonisht ajo mori komplimentet më unike për dukjen e saj fantastike.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur