Gjatë ditës së sotme kryeministri ynë, Edi Rama i cili është në kërkim të mandatit të tretë ishte në Shkodër ku takoi zhvillimet e tij në prag të zgjedhjeve elektorale.

Por pasi i ofendoi shqiptarët se po merrnin pjesë në takimet elektorale pa ruajtur distancën që sipas tij vetëm në takimet e PS ruhet, nuk është mjaftuar me kaq.

Duket se etja për pushtet dhe një mandat të tretë ia ka errur sytë dhe nuk di çfarë bën.

Në njê video ekskluzive për JOQ ALBANIA, Rama shfaqet duke i nxjerrë gishtin e mesit qytetarëve që ishin në rrugë kur ai po kalonte.

Arsyen e këtij veprimi nga një kryeministër që shan të tjerët se nuk sillen mirë me qytetarët por vetë nuk humbet shans për t’i ofenduar askush nuk e di.