Së fundmi është përfolur se Ana Lleshi ka nisur një lidhje me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Arsimin. Nuk dihet si ka nisur romanca mes tyre, por dyshja po shihen kudo bashkë.

“Prive” ka publikuar një video ku Ana dhe Arsimi shfaqen në aeroport dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin

Video është xhiruar sot në ambientet e aeroportit ndërkombëtar “Nënë Tereza” ku Ana ka përcjellë personin e zemrës për fluturim drejt Zvicrës, destinacion në të cilin Arsimi për shkak të familjes dhe punëve i ka vajtje-ardhjet e shpeshta.

Kujtojmë që dyshja u kap mat edhe në një kafe në kryeqyetet.