Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë zyrtarisht të martuar! Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të disa postimeve në Instagram.

Fisniku i ka bërë një propozim madhështor me trëndafila dhe shampanjë në Maldives. “Fjolla të dua, do të martohesh me mua?”, ka shkruar ai.

Fisniku është ulur në gjunjë dhe i ka vendosur unazën në gisht. “Unë thashë po”, ka shkruar Fjolla krahas postimeve, ku mes të tjerash shihet duke u puthur dhe përqafuar me partnerin
Në disa postime të tjera ajo shihet duke pirë shampanjë pranë partnerit. “Zyrtarisht të martuar”, ka shkruar Fjolla.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur