Pak kohë më parë, autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti zbuloi se Ana 1 ishte bërë pjesë e stafit realizues të programit. “Le ta themi dhe këtë…Ana është zyrtarisht pjesë e stafit realizues të “Për’puthen”, njoftoi ajo.

Mirëpo, burime për “News31” kanë bërë me dije se Ana është pushuar nga puna. Ajo nuk është më pjesë e stafit dhe arsyet nuk janë bërë ende të ditura.

Kujtojmë se Ana u përjashtua nga “Përputhen”, pasi Arjoni publikoi një foto me të në shtrat. Ata të dy thyen rregullat, duke mos u pranuar më si konkurrentë në emision.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur