Fifi ka postuar disa imazhe e cila shihet në shoqëri të ish-konkurrentit të programit “Përputhen” Fation Kuqarit.

Kujtojmë këtu se Fationi ishte protagonisti kryesor i klipit të artistes shqiptare.

Javë më parë u alùdua nga ana e publikut për një lídhje mes Fifit dhe Fationit.

Fifi në një intervistë ka treguar që është e lídhur me të ndërkohë dhe Fation Kuqari ka folur për “lídhjen” e tyre..

Djaloshi fierak bëri shumë bujë, teksa u përplàs fizíkisht me një nga konkurrentët e “Për’Puthen”, konkretisht Erin edhe u largua nga programi më i ndjékur në shqiptari.

Emri i tij është làkuar shumë herë se është në një romancë me këngëtaren Kosovare duke parë dhe postimet e tyre.Screenshot_33.jpg

I ftuar në një emision televiziv, Fationi ka treguar se si qëndròn e vërteta. Ai dhe Fifi nuk janë në një lídhje por janë duke kryer disa xhirime për një projekt të saj ku ai do të jetë si figurant.

‘Fifi është një këngëtare shumë e mirë, një vajzë shumë e mirë. Mund të them që është një projekt. Do më shikoni si këngëtar, si ta quaj si model, si figurant?’- do deklaronte Fationi në intervistë.

Ishte deklarata e Fifit ajo që shtòi më shumë dyshimet për një lídhje të mùndshme dashurie midis tyre duke e pohuar këtë gjë në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”.

Ditë më vonë u zbùlua dhe titulli i këngës që është “Maniak”, mirëpo detaje të tjera të pùblikimit nuk janë bërë akoma të ditura.

Fansat mezi po e presin pùblikimin e projektit të tyre i cili pritet të jetë super i suksesshëm dhe të bëhet hit.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur