Një puntatë shumë e “nxehtë” ka qenë sot në ‘Për’Puthen’. Midis konkurrentëve ka pasur debàte të forta, fyerje, diskutime, akùza dhe largime nga emisioni.

Pas ngjàrjes së bujshme ku Antonela akùzoi Elvisin se për storyn “e rëndë” që ai kishte postuar në profilin e tij në Instagram ku ai sulmonte në mënyrë indirekte Antonelën në lidhje me debàtin që pati me Atdheun për çàshtjen e “puthjes së famshme” shumë të diskutuar midis tyre.

Elvisi përveç debatit me Antonelën u krítikua shumë nga opinionisti i emisionit Arjan Konomi i cili shkoi gjer aty ku kërkoi përjàshtímin e tij nga emisioni për mesazhin bùllizùes që përcillte në postimin dhe fýerjen që i bënte konkurrentes shkodrane.

Gjatë diskutimeve nga Antonela u përmend edhe Atdheu i cili u largua duke lënë emisionin. Ajo e akùzoi Atdheun sepse ai e kishte mbështetur “Locon” në postimin e bërë.

Dyshja Elvis-Atdhe u akùzuan se ishin në një aleancë së bashku. Pas mbarimit të emisionit ishte Atdheu ai i cili ka publikuar një foto në Instagram me Locon duke shkruar: “Në të mirë e në të keq”.

Më pas kjo foto është ripostuar edhe nga Elvisi, i cili duket se ka hedhur një thumb drejt opinionistit Konomi duke shkruar:

“Në ca gjëra, nuk përdoret lapsi hiç”.

Duke parë postimet nga protagonistët në rrjetet sociale janë ngrítur dyshime se Elvisi mund të jetë larguar nga ‘Për’Puthen’.

Nuk dihen ende nëse postimi i tij ka të bëjë me largimin e tij nga emsioni apo lídhet me miqësinë e tyre. Ndërkohë, Atdheu i cila u largua gjatë debàtit nga studioja pa dhënë asnjë shpjegim pasditen e sotme ai ngríti dyshíme tek fansat në Instagram se mund të jetë larguar përfundimisht nga emisioni.

Ajo çfarë dihet gjer më tani është se nga ana e asnjërit prej djemve nuk ka akoma reagim zyrtar dhe prítet me shumë interes puntata e ditës së nesërme ku do mësohet me shumë se çfarë masash do merren nga produksioni për protagonistët e ngjàrjes.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur