Konkurrenti kosovar Atdhe Xheravina duket se është larguar nga emisioni i dashurisë “Për’puthen”, shkruan Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në “Insta Story”.

Xheravina duke ironizuar shkroi se i kanë thënë që pas largimit do të ketë një qetësi.

“M thoshte @fation.kuqari do gjesh nje qetësi te papame po nuk i besoja”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që së fundmi konkurrenti nga Kosova është sulmuar dhe kërcënuar pas takimeve me konkurrenten Sara.

Ai madje njoftoi se ka marrë kë rcë nime përmes telefonit edhe nga Dubai.

Ndërsa dje atij iu su lmua edhe lokali.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur