Në llogarinë e saj në Instagram, Tea Trifoni i lejoi ndjékësit t’i bënin disa pyetje, përmes rubrikës “Ask me a question”. Dikush e pyeti ish-konkùrrénten e “Për’Puthen”:

“Çfarë është ajo që të pëlqeu më shumë te Bearti dhe të fitoi si femër?”

Përgjigjja nuk mungoi:

“Një korrigjim, e kam zénë unë se ky kishte tùrp, po, kishte turp nga unë”, u shpreh Tea, teksa Bearti, i zénë ngùshtë, përpíqet ta kùndërshtòjë.

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë, pas skàndalit të madh të romancës qëi bëri kryefjalën e mediave gjatë këtyre ditëve.

Megjithëse doli “e përputhur” me Andin nga emisioni, Tea rrëfeu se gjatë gjithë kohës kishte qenë në një lídhje me ish-konkùrréntin nga Kosova, Beart Rexhepin.

Madje, ata nuk fshíhen më nga publíku dhe e kanë zyrtarizuar në njëfarë mënyre lídhjen e tyre në rrjete sociale, duke ndàrë herë pas here momente së bashku.

Po kështu nuk mungojnë dedíkimet e Beartit për partneren e tij, e cila së fundmi ka ndryshuar edhe ‘look’ duke u kthyer në kokëkuqe.

Për më tepër, ndjékësit kanë nisur të dyshòjnë për faktin që Tea dhe Bearti mùnd të jenë fejuar.

Tea jo vetëm që po jeton tashmë me partnerin, por mban edhe një unazë në gishtin e saj të dorës së majtë, e cila duket si një unazë fejese. Ata vetë ende s’kanë reàguar lídhur me këtë lajm.Tea dhe Bearti janë fejuar? Unaza në gishtin e ish-konkurrentes