Moderatori i njohur i emisionit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, Ardit Gjebrea përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se e ka mposhtur Covid-19, tani ndihet më mirë dhe ka nisur të rikup erohet.

Gjebrea falenderon mjekun Adrian Jorgjin që e ngriti në këmbë, infe rmieren e tij Florën për gjithë du rimin që ka treguar, bashkëshorten e tij Anilën që e quan engjëllin mbrojtës dhe të gjithë miqtë që janë interesuar përditë për gjendjen e tij.

“Kaq ishte! Tani filloi rikuperimi dhe së pari falënderoj: dr. Adrian Jorgjin që më ngriti në këmbë, infe rmiere Florën për durimin, Anilën engjëll mbrojtës për ditët dhe netët pa gjumë, miqtë që çdo mëngjes më mbushnin inbox të WhatsApp me me rakun e tyre.

Faleminderit dhe të gjithë ju që më keni shkruar dhe uruar sh ërim të shpejtë, jeni shumë të mirë dhe bekimet tuaja ishin doza e duhur për të mbajtur optimizmin lart – motiv force! Tani sigurisht do duhet pak kohë deri sa të ndez të 5 motorët, po kush na nxiton? Dielli doli”, ka shkruar Ardit Gjebrea./tvklan.al

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur