Pasi nëpër media janë duke qarkualluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend malor me borë duke u puthur, ka reaguar edhe Andi.

Tea dhe Andi zbulojnë nëse kanë rënë në dashuri në “Shiko Kush LUAN” - Top Channel

Përmes disa videove në InstaStory, Andi thotë se nuk ka shpjegim se çfarë po ndodh, dhe se së pari është duke pritur që të sqarohet me Tean, pastaj do të tregojnë se çfarë ka ndodhur.

Se ata të dy janë bashkë në një fshat malor e ka konfirmuar edhe motra e Beartit, Idea Rexhepi, e cila e ka postuar një fotografi, të Teas dhe Beartit. E gjithë kjo po komentohet shumë nëpër media, pasi Tea është ‘Përputhur’ më Andin, dhe kanë dalë nga emisioni si çift.

Nuk ka mbetur gjë tjetër, përveçse të presim e të shohim se çfarë po ndodh.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur