Fation Kuqari ishte një ndër konkurrentët e “Përputhen” më të pëlqyer nga publiku dhe gjithashtu edhe nga vajzat brenda.

Historitë e tij me vajzat në emision, Anën e parë dhe Melisën, nuk shkuan dhe aq mirë pasi përfundoi në sh err e në ak uza të forta.

Më pas pas sh errit i cili deg radoi në të sh ara e me Erin, një nga konkurrentët më të rinj të emisionit, Fationi bëri të ditur në Instagram se do largohet përfundimisht nga emisioni pa u përputhur me asnjërën prej vajzave.

Por pak minuta më parë Fationi i ka shkruar Trejsi Sejdinit në “Ask me a question” në Instagram: “O fëmijë i llastuar”.

Modelja ka zgjedhur t’i publikojë emrin Fetionit e madje e ka përshëndetur me një video ku në plan të parë vihet re gj oksi dhe i shkruan: Bebwww pra.

Nuk dihet nëse ish-konkurrenti dhe modelja njihen më parë dhe çfarë marrëdh ënie kanë me njëri-tjetrin, por nga këto postime zërat filluan lart e poshtë./albeu.com/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur