Moderatorja Bieta Sulo na ka risjelle ne vemendje se si ka qene perpara 10 vitesh. Te gjithe jane nostalgjik per vitet qe ikin dhe nuk kthehen me.

Ne fotot e publikuara moderatorja shfaqet me nje foto krah partnerit te saj Alban Dudushit dhe ne tjetren prane motres.

Bieta duket me po te njetin shikim te embel si sot, pak me e mbushur dhe me e re. Ndryshimet jane pothuajse te pakta pasi floket dhe tiparet jane njesoj me pamjen aktuale.

Vetem vetulla e moderatores ben perjashtim pasi eshte me e holle.

Edhe ne ato kohe, Bieta ka qene nje ndjekese e rregullt e trendeve te modes.